Ürünler Sanabelle Sanabelle Sensitive Fresh Poultry - Hassas Sindirim Sistemine Sahip Kediler İçin Kanat Hayvanlı Mama 2Kğ

Sanabelle

Sanabelle Sensitive Fresh Poultry - Hassas Sindirim Sistemine Sahip Kediler İçin Kanat Hayvanlı Mama 2Kğ

Ürün Fiyatı

85 ₺

20
 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Beslenme hassasiyeti olan uzun tüylü kediler için kuru mama

Sanabelle Sensitive with Fresh Poultry kedi maması özellikle hassas sindirim sistemine sahip kediler için geliştirilmiştir. Sanabelle Sensitive kedi maması yüksek besin yoğunluğu, mükemmel emilim oranları, tat ve sindirilebilirliği nedeniyle evcil hayvanınızın sindirim sistemindeki problemleri azaltır.

Sanabelle Sensitive with fresh poultry özelikle gıda hassasiyeti olan, hassas sindirim sistemine sahip kediler için geliştirilmiştir. Besin maddelerinden zengin, yenebilirliği ve işlevselliği yüksektir; yani ihtiyaç duyulan mama miktarı önemli oranda düşüktür ve sindirim sistemi daha az yıpranır. 

Sanabelle Sanabelle Sensitive with Fresh Poultry Kedi Mamasının Faydaları:

* Önemli C ve E vitaminleri ile selenyum elementi gibi doğal anti- oksidanların metabolizmaya karşı olumsuz etkilerine karşı  hücreleri korur ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.

* Özel olarak geliştirilmiş "Water-Transit-Agent" evcil hayvanınızın su tüketimi ile üriner sistemini doğal olarak destekler ve böbrek taşları ile diğer böbrek sorunlarını önlemeye yardımcı olur.

* Özellikle etkili organik çinko (şelat) bileşikleri ile beraber yüksek orandaki Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri deri ve tüylerin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Aynı zamanda hastalığa karşı doğal direncini güçlendirerek kedinizin canlılığını korur.

* Sanabelle mamasındaki bitkisel lifler tüy yumaklarının oluşumunu en aza indirir ve sindirim sisteminden engelsiz geçmesine yardımcı olur.

* Özel vitaminlerin güçlü kombinasyonu evcil hayvanınızın göz sağlığı için faydalıdır ve yaşlılık nedeniyle görme yeteneğinin kaybını engeller.

 

Sanabelle, sıkı kalite kontrollerinden  geçen, özenle seçilmiş besin maddeleri içerir. Sanabelle, sadece kümes hayvanı ve yumurta gibi ham maddeden gelen yüksek kaliteli hayvansal proteinler kullanır. Sanabelle hiç bir yapay renklendirici veya tatlandırıcı maddeleri içermez. Sanabelle mamalarında genetiği değiştirilmiş ürünler kullanılmamaktadır. Akredite edilmiş akademik kuruluşlar,  başarılı yetiştiriciler ve tecrübeli kedi sahiplerinin yakın işbirliği içinde yapılmış yoğun araştırma ve geliştirmeler sonucu Sanabelle yenilikçi, dengeli ve kaliteli kedi kuru mamaları üretilmektedir.