Ürünler Sanabelle Sanabelle Light Kedi Maması 2Kğ

Sanabelle

Sanabelle Light Kedi Maması 2Kğ

Ürün Fiyatı

80 ₺

20
 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Fazla kilolu yetişkin kediler için kuru mama

Kalorisi azaltılmış ve artmış besinsel lifler sayesinde kediniz için tokluk ve memnuniyet hissini sağlar. Sanabelle Light kedi maması düşük kalorili içerdiğinden dolayı; azalmış aktivite düzeyleri olan veya kısırlaştırılmadan önce fazla kilo almaya yatkın kediler için eksiksiz bir beslenme sağlar. Besinsel lif açısından zengin olduğundan dolayı kediniz için tatmin hissi ile kademeli olarak kilo vermesini sağlar. Bu kaslar, eklemler, kemikler ve dolaşım üzerindeki problemleri azaltır.

Sanabelle Light düşük aktivitisinden ötürü veya kısırlaşma sonrası kilo alma meyilli olan kediler için üretilmiş düşük kalorili, eksiksiz kedi mamasıdır.İçeriğindeki yüksek lif miktarı sayesinde tokluk hissi yaratır ve yavaş yavaş, kalıcı bir kilo düşüşü sağlar. Kedinizin gerçek enerji ihtiyacı hormonları, eğilimi, aktivite düzeyleri, mizacı, ırkı, yaşı, cinsiyeti, yaşam koşulları vb. gibi sayısız faktöre bağlıdır. Bir kedi sahibi olarak kilo alımını önlemek için kedinizi yakından izlemenizi tavsiye ediyoruz. Kediniz önceden fazla kilolu ise günlük kalori alımı sınırlı olmalıdır ve her hafta ağırlığının yaklaşık 2% azalması sağlanmalıdır. Kedinizin ideal ağırlığa sahip ise,  parmaklarınızla ince yağ altında buluna kaburga kemiklerini kolayca hissetmelisiniz, ama onları görmek mümkün olmamalıdır. Kedinizin fazla kilolu olduğunda, parmaklarınızla tek tek kaburgalarını hissetmeniz zor veya imkansız olacaktır. Ayrıca,  kilolu kedinin göğüs ve bağırsak etrafında belirgin yağ katları bulunur.

Sanabelle kedi mamasının faydaları:

* Sanabelle mamasındaki bitkisel lifler tüy yumaklarının oluşumunu en aza indirir ve sindirim sisteminden engelsiz geçmesine yardımcı olur.

* Özel vitaminlerin güçlü kombinasyonu ile evcil hayvanınızın göz sağlığı için faydalıdır ve yaşlılık nedeniyle görme yeteneğinin kaybını engeller.

Sanabelle, sıkı kalite kontrollerinden  geçen, özenle seçilmiş besin maddeleri içerir. Sanabelle, sadece kümes hayvanı ve yumurta gibi ham maddeden gelen yüksek kaliteli hayvansal proteinler kullanır. Sanabelle hiç bir yapay renklendirici veya tatlandırıcı maddeleri içermez. Sanabelle mamalarında genetiği değiştirilmiş ürünler kullanılmamaktadır. Akredite edilmiş akademik kuruluşlar,  başarılı yetiştiriciler ve tecrübeli kedi sahiplerinin yakın işbirliği içinde yapılmış yoğun araştırma ve geliştirmeler sonucu Sanabelle yenilikçi, dengeli ve kaliteli kedi kuru mamaları üretilmektedir.