Ürünler Synergy Labs Antiparasitic & Antiseborrheic Medicated Shampoo, Antiparazitik ve Antiseborrheic Medikal Şampuan

Synergy Labs

Antiparasitic & Antiseborrheic Medicated Shampoo, Antiparazitik ve Antiseborrheic Medikal Şampuan

Ürün Fiyatı

62 ₺

20
 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Antiparasitic & Antiseborrheic Medicated Shampoo Evcil hayvanınızın cildinde oluşan ve tıp literatüründe "Seborrhea" olarak bilinen kabarıklıkları tedavi eder. Mange (Parazitlerden kaynaklanan ve deri enfeksiyonuna yol açan) ve bakterilerden kaynaklanan enfeksiyonları hafifletir ve tedavisinde yardımcı olur.

Seborrheic Dermatitis bir deri bozukluğudur. Genetik ve ya bakteri enfeksiyonlarından kaynaklanır. Semptomları deri üzerinde çıkan iltihaplar, yağlı ve tabakalı cilt, deri kızarıklıkları ve kabarık kepeğe benzeyen deridir.

Evcil hayvanınızın cildini nemlendirin ve şampuanı köpürtüp, masaj yaparak uygulayın. Hayvanın üzerinde 10-15 dakika boyunca bekletin ve bundan sonra iyice durulayın. Sadace 12 haftadan büyük köpekler için uygulanır. Göz temasından kaçının. Eğer semptomlar devam ederse ürün kullanımını kesin ve veterinerinize danışın.

Şampuanımızı, hastalığın başlangıç aşamasında haftada 2-3 defa kullanmanızı, hayvanınızın cildi iyileşmeye başladıktan sonra daha az sıklıkta kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.